Oferta pracy

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wołominie poszukuje osoby na stanowisko specjalisty psychoterapii uzależnień (lub osoby będącej w procesie certyfikacji na specjalistę).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień lub osoby będącej w procesie certyfikacji na specjalistę.

Główne obowiązki:

  • prowadzenie sesji psychoterapii indywidualnej, grupowej;

  • przeprowadzanie wywiadów diagnostycznych;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami;

Miejsce wykonywania pracy:

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień SPZOZ w Wołominie, ul. Powstańców 12, 05-200 Wołomin. Praca w godzinach 8:00-20:00.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę/ umowa zlecenie/ własna działalność.

Oferujemy pracę pod nadzorem superwizora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy sekretariat@optu-wolomin.pl wraz z dołączoną klauzulą zgody zamieszczoną do niniejsze oferty pracy. OPTU-SPZOZ w Wołominie informuję, że nie będzie rozpatrywał zgłoszeń osób które nie wypełnią klauzuli.